25.6 v 19.00 Koncert Alasdair Bouch

Alasdair Bouch je anglický singer-songwriter. Muzikantem na plný úvazek se stal teprve před 6 lety, ale s vystupováním jako frontman má více než 20 let zkušeností. Během této doby si vytvořil pověst jako zpěvák s nezaměnitelným hlasem. Jeho styl je těžko definovatelný; mísí se v něm alternative-folk, melodický rock a hard blues. Jelikož je Alasdair světoběžníkem s kytarou v ruce, je jasné, že se v textech objevují zkušenosti, které při jeho dlouhých cestách prožil. Během posledních let hrál Alasdair běžně 150 vystoupení ročně, a to jak na samostatných koncertech, tak i na festivalech.

Poslechněte : http://www.reverbnation.com/alasdairbouch
Sledujte: http://www.youtube.com/user/delovacz
Přidejte si: http://www.facebook.com/alasdairbouch

Pravidelně navštěvuje Německo, Rakousko, Polsko, Francii, Belgii, Velkou Británii, Švýcarsko a také Českou republiku. Jeho debutové folk-bluesové album ‚First Person Singular‘, druhé soul-rockové album ‚Second-Hand Lullabies‘ a později také třetí rock-bluesové album ‚Third Time Lucky‘ doslova svedly posluchače. V současnosti je Alasdair na turné k jeho aktuální alternative-folk desce ‚Go Forth!‘.
Tato čtvrtá deska je plná songů, které by dokázaly dojmout i toho největšího pesimistu. Jeho intimní a vášnivé živé koncerty ohromily široké obecenstvo a nenechaly ani nejpřísnější kritiky na pochybách o tom, že Alasdair patří ke světové špičce.

 

11110217_1602916863285946_5526922753593363760_n